Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:14

Головна » 2018 » Вересень » 18 » Наші цікаві уроки
Наші цікаві уроки

Навчаємося граючись

Однією із форм проведення занять, що дозволяє  оволодіти іноземною мовою у цікавій формі, розвиває пам'ять, увагу, кмітливість та підтримує інтерес до навчання є використання різних ігор.

Учитель англійської мови Куліш Катерина Олександрівна  практикує використання гри як елементу уроку.  Шестикласникам подобається проведення   в ігровій формі узагальнюючих уроків з певної теми. Та й уроки контролю знань не такі «страшні»: учні забувають про те, що можуть отримати погану оцінку, знімається нервозність ситуації. Діти виконують контрольні завдання граючись, в той час як учитель оцінює їх знання, робить висновки про те, що вони засвоїли і над чим ще доведеться попрацювати додатково. Отже, і результати виходять значно кращі.

Елементи гри успішно використовуються учителем і у старших класах. Десятикласникам теж подобаються нестандартні уроки, де можна проявити свою творчість, креативність та краще засвоїти матеріал.

Переглядів: 64 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0