Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 03:56

Головна » 2018 » Грудень » 28 » Наші цікаві уроки
Наші цікаві уроки

Меморандум про співпрацю в дії

У рамках співпраці Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради та  Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» 27 грудня  2018 року для учнів 11 класу доцент кафедри менеджменту організацій Світлана Юріївна Боліла провела проблемне заняття  на тему: «Маркетинг у діяльності підприємця як інструмент  формування його конкурентоспроможності». Ліцеїсти виявили жвавий інтерес  до питань, що  розглядалися на занятті, та взяли активну участь у дискусії.

А ще майбутні випускники    мали нагоду дізнатися  про  спеціальність «Менеджмент»: вимоги до фахівців,  умови їх підготовки, сфера працевлаштування та ін.

Підбиваючи підсумки зустрічі,  викладач надала учням поради, як віднайти свою мотивацію при виборі професії, яку вони можуть отримати, вступивши на навчання до Херсонського державного аграрного університету, що допоможе досягти  успіху у житті і буде сприяти їх самореалізації.

Ліцеїсти щиро вдячні університету за такі цікаві заняття  та з  нетерпінням чекають наступних зустрічей.

Переглядів: 29 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0

ліцей журналістики © 2019