Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 28.04.2017, 01:26

Головна » 2017 » Лютий » 1 » Навчальна екскурсія
Навчальна екскурсія

Навчальна екскурсія до  Херсонського обласного     територіального відділення Антимонопольного Комітету України

01 лютого 2017 року учні 10 класу, які вивчають економіку на профільному рівні, здійснили навчальну екскурсію до Херсонського обласного територіального відділення АМКУ. Мета екскурсії – поглибити знання учнів з теми «Зміст ринкової конкуренції,  її роль в організації ринкової економіки» та показати роль Антимонопольного комітету України у розвитку та захисті добросовісної конкуренції, яка забезпечує ефективний розподіл та використання ресурсів, науково-технічний та економічний прогрес і, в кінцевому рахунку, добробут громадян.

Заняття  проведено за участю  голови Херсонського обласного територіального відділення Комітету Василенка Вячеслава Петровича, заступника голови Бережанської Наталії та  начальника Відділу досліджень і розслідувань Коваля Михайла.

Програма проведення навчальної екскурсії  була дуже насиченою. Під час проведення заходу обговорені  питання захисту  економічної конкуренції у сферах здійснення державних закупівель,  діяльності суб’єктів господарювання на ринку послуг з організації відпочинку та розваг в межах Херсонської області, діяльності монополістів на ринках газо- та електро- постачання, порядок подання заяв до Відділення тощо.

Щиро дякуємо керівництву та працівникам Херсонського обласного територіального відділення Комітету за корисну та цікаву інформацію, теплий прийом, невимушену атмосферу спілкування, позитивні емоції!

Переглядів: 102 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1