Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 04:26

Головна » 2018 » Грудень » 15 » Навчальна екскурсія
Навчальна екскурсія

Навчальна екскурсія на виробництво

Відповідно до навчального плану з  предмету «Основи здоров’я» учні 6 класу  здійснили навчальну екскурсію на підприємство «Данон».    Сьогодні на заводі виробляється продукція під Торговельними Марками «Веселий пастушок», «Живинка», «Активіа», «Данісімо», «Растішка». Більше 30% продукції компанії «Данон», що реалізується в Україні, виготовляється саме на заводі у Херсоні.

Ліцеїсти мали можливість познайомитися з повним виробничим циклом, який повністю автоматизований. На кожному етапі виробництва ведеться досконала перевірка відповідності якості процесу найвищим стандартам.

Екскурсовод Дмитро  відповів на численні запитання учнів, розповів  про засновників фірми «Данон», продемонстрував фільм про харчову цінність молочних продуктів, їх користь та роль у формуванні здорового способу життя.

А потім  учнів запросили до дегустації продукції заводу та запропонували намалювати  емблеми заводу: динозаврика Діно та  кота Матроскіна.

Ось так цікаво,  смачно та весело  теоретичні знання було закріплено на практиці.

Переглядів: 87 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1

ліцей журналістики © 2019