Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:56

Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Навчальна екскурсія до Центру зайнятості
Навчальна екскурсія до Центру зайнятості

Знайомство з роботою Херсонського міського центру зайнятості

18 жовтня  2017 року учні 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" побували на  навчальній екскурсії у  Херсонському міському центрі зайнятості.

Працівники Центру провели для старшокласників змістовні, цікаві,  насичені актуальною інформацією заняття. Учні розглянули класифікацію професій, ознайомилися з поняттями  «спеціальність» та «кваліфікація»,  отримали конкретні рекомендації щодо правильного вибору майбутньої професії, дізналися про помилки, яких припускаються люди, обираючи той чи інший фах.   Цікавою та корисною була інформація про стан попиту на ринку праці Херсона та області.

Учням  розповіли  про «підводні камені» неофіційного працевлаштування, про особливості працевлаштування неповнолітніх осіб. Учнів зацікавила також тема складання резюме та поведінки на співбесіді з роботодавцем.

З урахуванням профільності нашого ліцею учнів познайомили зі спеціальностями «Юрист», «Журналіст», «Економіст», з вимогами, яким мають відповідати працівники цих професій.

Користь від такої навчальної екскурсії беззаперечна: ліцеїсти тепер знають, куди можна звернутися за консультацією щодо майбутньої професії, де отримати інформацію про  ринок праці. Впевнені, що це допоможе молоді обрати професію і за покликанням душі, і таку, що приносила б стабільний  достойний заробіток.

Переглядів: 41 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1