Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 27.04.2018, 04:13

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Листопад » 7 » Навчальна екскурсія до коледжу
01:02
Навчальна екскурсія до коледжу

Вивчаємо фінансову грамотність:

експеримент продовжується

          У нашому ліцеї продовжується експериментально-дослідна робота Всеукраїнського рівня за темою «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів».  Крім уроків у ліцеї проводяться навчальні екскурсії до банківських установ, страхових компаній, пенсійного фонду і т. ін. До проведення занять запрошуються викладачі вищих навчальних закладів  Херсона. Ось і сьогодні  6 листопада  в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності  для учнів 10 класу економічного профілю було організовано навчальну екскурсію до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Для ліцеїстів викладачі кафедри обліково-фінансових дисциплін  провели  заняття з тем «Порядок видачі та погашення кредитів» та «Страхування та фінансовий захист».

             Учні ознайомилися також зі спеціальностями економічного профілю. Зустрілися з випускниками коледжу, які працюють у сфері банківських послуг. А на завершення зустрічі гостинні господарі влаштували чаювання, розповіли про історію коледжу, його здобутки… Студенти продемонстрували власні відео про спеціальності фінансиста та бухгалтера, про роботу клубу банківської справи «Авізо», про цікаве студентське життя.

             Ліцеїсти висловлюють подяку колективу коледжу за можливість поглибити свої знання з фінансової грамотності та розширити уявлення про світ економічних спеціальностей.

Переглядів: 225 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz