Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 18.06.2018, 02:29

Головна » 2018 » Червень » 8 » Навчання у літній школі економіки
Навчання у літній школі економіки

Літні  канікули розпочалися з … навчання

Для групи ліцеїстів 8 та 10 класів довгоочікувані  літні канікули розпочалися з навчання у Літній школі економіки, що працює при ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Відкрила роботу Школи декан економічного  факультету Грановська Вікторія Григорівна. Програма виявилася  неймовірно насиченою, організатори прекрасно поєднали аудиторні навчання із захоплюючими  виїзними заняттями.

За п’ять навчальних  днів  з 4 по 8 червня перед учнями виступали викладачі із різних кафедр університету. Різнопланові тренінги, дискусії давали можливість глибше пізнати теми занять, осягнути закладені в них ідеї та особисто поспілкуватись з науковцями.

Доцент,  завідувач кафедри економічної теорії та аналізу Крикунова Вікторія Миколаївна розповіла слухачам школи економіки про сучасні технології  маркетингу, які використовуються на теперішньому ринку.

З основними правилами  та нормами бізнес-етикету ознайомила школярів  доцент Рудік Наталя Михайлівна. А під  керівництвом коуч-тренера Синьковської Анни діти опановували уроки публічного виступу.

Разом з Галат Ларисою Миколаївною, доцентом кафедри економічної теорії та аналізу вчилися  формувати сімейний бюджет.

Надзвичайно  захоплююче враження на слухачів справили заняття  з Business English,  які вели доценти Дашевська Лариса Миколаївна та  Бокшань Галина Іванівна. Школярі ознайомилися з професійним сленгом, яким сучасні бізнесмени послуговуються в писемному спілкуванні. Крім того, школярам було представлено низку найпопулярніших у бізнес-середовищі фразеологізмів, засвоєння яких допоможе зробити комунікацію англійською мовою природнішою та виразнішою. Не обійшлося також і без англійського гумору: на завершення школярі отримали порцію жартів. Як зазначили викладачі, школярі приємно вразили їх своєю ерудицією, мовною інтуїцією, високим рівнем володіння англійською та ентузіазмом до опанування нових знань.

Тренінги з тайм-менеджменту та з лідерства провела аудитор міжнародної компанії INTERSERT UKRAINE, тренер з упровадження сучасних систем менеджменту кандидат економічних наук Доброзорова Олена Владиславівна.

Організатори Літньої школи економіки подбали і про  цікаві  та пізнавальні екскурсії. Так,  учні побували  на Виробничо-експериментальному Дніпровському осетровому рибовідтворювальному заводі імені академіка С.Т. Артющика - провідному підприємстві Херсонської області та у ресторані «Моцарт».

8 червня 2018 року відбулось урочисте закриття Літньої школи економіки. Учні поділилися своїми враженнями від тижня, проведеного у стінах Херсонського державного аграрного університету. Організатори вручили кожному слухачеві Сертифікати про закінчення Школи економіки,  побажали кожному учаснику використати свої знання в житті та продовжити навчання на економічному факультеті ХДАУ.

Керівництво ліцею, ліцеїсти - слухачі Школи економіки  висловлюють щиру подяку керівництву та викладачам Херсонського державного університету за надзвичайно цікаві змістовні заняття. Впевнені, що  отриманні знання та досвід допоможуть опановувати предмети економічного спрямування та краще орієнтуватися у сучасних економічних реаліях.

Переглядів: 42 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0