Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:01

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2017 » Червень » 17 » Навчання в літній школі економіки
12:59
Навчання в літній школі економіки

  Канікули розпочалися з … навчання

    Для групи ліцеїстів у складі Крючкової Анастасії, Бойко Дар’ї, Шевченко Вікторії, Александрової Владислави та Сторможової Руфи довгоочікувані  канікули розпочалися з навчання у Літній школі економіки, що працює при ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

  Програма школи економіки економічного факультету виявилася  неймовірно насиченою. Організатори прекрасно поєднали навчання із культурним відпочинком - заняття чергувалися з екскурсіями.

   За п’ять навчальних  днів  з 12 по 16 червня перед учнями виступали викладачі та фахівці із різних кафедр університету. Різнопланові тренінги, дискусії давали можливість глибше пізнати теми занять, осягнути закладені в них ідеї та особисто поспілкуватись з науковцями.

   Учасники школи економіки  вчилися складати сімейний бюджет, опановували  бізнес-англійську, ораторське мистецтво, цікаву математику…

  14 червня учні Літньої школи економіки відвідали приватне підприємство «ОСА», де мали можливість побачити як виробляють найкращі вареники та пельмені в Херсонській області та долучитися до процесу їх виготовлення. На завершення  екскурсії по підприємству наших ліцеїстів чекав приємний сюрприз:  дегустація продукції.

    Цікавою була  розповідь студенток 3 курсу економічного факультету Гончар Світлани та Катерини Хлистової про сучасні технології маркетингу у підприємницькій діяльності та можливості  заробити в Інтернеті. Доцент кафедри економіки підприємства Мухіна Ірина Анатоліївна розповіла, як не тільки в теорії, а  й на практиці організувати власний бізнес.

  Завідувач кафедри обліку і оподаткування, професор Танклевська Наталя Станіславівна  та  доцент кафедри обліку і оподаткування Нікітенко Катерина Сергіївна провели дуже цікаве заняття про природу сучасних грошей, де наші майбутні економісти зрозуміли, для чого потрібні гроші та які основні функції вони виконують у повсякденному житті.

  Чечоткин Володимир Володимирович, керівник напрямку одного з великих банків України, на своєму прикладі показав, чому варто вивчати економіку та англійську мову.

Викладач кафедри іноземних мов Бокшань Галина Іванівна розповіла майбутнім економістам та бізнесменам про бізнес-англійську.

Також ліцеїсти мали можливість долучися до фестивалю «Мила», який проходив у дендропарку Херсонського державного аграрного університету, та виграти цінні подарунки на ньому.

  Надзвичайно цікавим  було заняття «Я – ГРОМАДА» про розвиток громадського суспільства в Україні: механізми взаємодії органів місцевого самоврядування та стейкхолдерів, яке проводили доценти кафедри публічного управління та адміністрування Губа Марина Ігорівна та Карташова Ольга Григорівна. Учніі економічної школи мали змогу побачити себе у великому суспільстві.

   Слухачі  Літньої школи економіки Херсонського державного аграрного  університету розширили також свої знання  про фінансову грамотність та сімейний бюджет.  У формуванні особистого бюджету, складанні кошторису власних витрат  допоміг розібратися тренер Віталій Захарчук. Ліцеїсти взяли також участь у проведенні  тренінгу  з тайм –менеджменту, який у дуже цікавій ігровій формі провела Катерина Білоконь.

   16 червня 2017 року відбулось урочисте закриття Літньої школи економіки. Учні поділилися своїми враженнями від тижня проведеного у стінах Херсонського державного аграрного університету  та залишили свої побажання на банері Літньої школи.

Декан економічного  факультету Грановська Вікторія Григорівна разом з завідувачем кафедри економічної теорії та аналізу Крикуновою Вікторією Миколаївною вручили кожному учню сертифікати про участь в Літній школі економіки,  побажали  кожному учаснику використати свої знання в житті та продовжити навчання на економічному факультеті ХДАУ.

    Керівництво ліцею, ліцеїсти - слухачі Школи економіки  висловлюють щиру подяку керівництву та викладачам Херсонського державного університету за надзвичайно цікаві змістовні заняття. Впевнені, що  отриманні знання та досвід допоможуть опановувати предмети економічного спрямування та обов’язково знадобляться у повсякденному житті.

http://www.ksau.kherson.ua/news/2215-20170615-1.html

http://www.ksau.kherson.ua/news/2214-20170614-4.html

http://www.ksau.kherson.ua/news/2221-2017-06-17-2.html

http://www.ksau.kherson.ua/news/2220-2017-06-17-1.html

Переглядів: 148 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz