Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:22

Головна » 2018 » Березень » 24 » Обираємо майбутню професію
Обираємо майбутню професію

Хочу бути правоохоронцем!

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи старшокласники  Херсонського ліцею журналістики, економіки та правознавства  здійснили екскурсію до Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Ліцеїстам продемонстрували  відеоролик про  діяльність Херсонського факультету ОДУВС та провели екскурсію, під час якої учні  особисто мали змогу побачити лекційні зали, бібліотеку, стрілецький тир, де пройшли міні-курс з вогневої підготовки,  їдальню, спальні приміщення, криміналістичний полігон.

Після  перегляду відеоролика та екскурсії методисти факультету надали розгорнуту інформацію про умови вступу, особливості форм навчання, перелік спеціальностей, за якими ведеться підготовка майбутніх правоохоронців.

На різноманітні запитання ліцеїстів  відповідали науково-педагогічні працівники Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. А питань було дуже багато: Як проходить вступний іспит з фізичної підготовки? Які спеціальності можна отримати по закінченню факультету? Які сфери працевлаштування випускників? Чи можна дівчатам-курсантам використовувати косметику? А чи справді у добовому наряді курсанти не сплять цілу добу? Невже у їдальні курсанти самі накривають столи, прибирають, миють посуд?

І це була не просто звичайна цікавість: деякі учні вже усвідомлюють вибір майбутньої професії і спрямовують себе на  самопізнання та  саморозвиток. А керівництво факультету,  тісно співпрацюючи з ліцеєм відповідно до укладеної угоди, організувало  цікаву та змістовну  зустріч, яка розширила знання учнів про світ професій правоохоронної сфери.

Переглядів: 74 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0