Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 16:14

Головна » 2018 » Квітень » 22 » «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»
«ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

Управлінням освіти Херсонської міської ради проведено міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ».  Серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Корабельного району м. Херсона  змагалася і команда нашого ліцею (учні 2002 - 2006 року народження) у складі: Ринденко Тетяна (6 клас), Черченко Денис, Сікалка Дмитро, Янченко Артур, Зелінська Юлія, Луняко Олександра, Польовик Богдан (7 клас), Чистик Олексій, Журавель Марія, Холодних Дар'я, Добруля Микита, Волкова Діана (8 клас).

До програми  змагань увійшли конкурси та ігри:  конкурс презентацій команд «Ми – олімпійська надія України»; конкурс малюнків; творчий конкурс  „Олімпійська планета”; спортивна естафета; рухлива гра; вікторина «Знавець олімпійського спорту».

Дякуємо нашим юним „олімпійським лелеченятам” за їх наполегливу боротьбу та прагнення до перемоги.  Зичимо не зупинятися на шляху до заповітної мрії!

Переглядів: 70 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0