Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 23:24

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Опановуємо фінансову грамотність
20:09
Опановуємо фінансову грамотність

 

    Навчальна екскурсія до Пенсійного фонду

     У нашому ліцеї продовжується  експериментально-дослідна робота Всеукраїнського рівня за темою «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів».  У рамках цього експерименту учні 10 класу, вивчаючи тему «Пенсійні заощадження»,  29 листопада 2016 року побували в управлінні Пенсійного фонду України в місті Херсоні.

     Навчальна екскурсія, яку провели керівники та провідні спеціалісти  Пенсійного фонду, була цікавою та змістовною.  Учні ознайомилися із сутністю пенсії та її видами, з  системою пенсійного забезпечення в Україні. Працівники Фонду розглянули актуальні питання щодо змін  у пенсійному законодавстві, загострили увагу слухачів на «підводних каміннях» так званої «зарплати у конвертах» та  наголосили, що відповідальність за пенсійне забезпечення кожної працездатної людини покладається на неї саму.

     Також працівники Фонду відповіли на численні запитання ліцеїстів, у тому числі і можливого працевлаштування на період  канікул.

     Такі навчальні екскурсії є, безперечно, надзвичайно важливими у формуванні економічної культури учнів, у забезпеченні їх фінансової грамотності. Щиро дякуємо керівництву та працівникам управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні за високопрофесійні заняття і приємне спілкування.

Переглядів: 83 | Додав: KOP | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz