Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.03.2018, 05:16

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Грудень » 7 » ОПАНОВУЄМО ПРОФЕСІЮ ЮРИСТА
18:28
ОПАНОВУЄМО ПРОФЕСІЮ ЮРИСТА

                         Навчальна екскурсія до суду

Учні 11 класу Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" міської ради, які навчаються за профілем «Правознавство», разом з вчителем Володимиром Сергійовичем Мальованим  здійснили навчальну екскурсію до Херсонського окружного адміністративного суду.

Вони  ознайомитися з роботою суддів та їх помічників і навіть були присутні на одному із засідань.

Учні отримали інформацію про систему судів України. Зокрема, дізналися про принципи побудови судової системи, види судів загальної юрисдикції та судових інстанцій. Голова адміністративного суду Віталій Попов та його перший заступник Іван Войтович розповіли майбутнім юристам про особливості суб'єктного складу учасників адміністративного процесу. Було також наочно продемонстровано, які етапи проходить кожна справа в суді  з моменту подачі позовної заяви і до передачі її до архіву.

Під час екскурсії юні відвідувачі побачили роботу співробітників Херсонського окружного адміністративного суду, відвідали канцелярію, відділ аналітично-статистичної роботи, архів, зали судових засідань.

Учні дізналися, що з початку року в суді розглянуто майже 5000 справ, близько 80% з яких вирішено на користь позивачів.

Для кращого розуміння діяльності суду, старшокласники були присутні і на модельному судовому засіданні, яке дозволило з практичної точки зору усвідомити особливості виробництва адміністративної справи в суді першої інстанції. Хулігана, виставленого із залу суду, блискуче зіграв співробітник спецпідрозділу судової міліції "Грифон". Варто відзначити, що судове засідання справило найбільш яскраве враження з усього  побаченого та почутого на Дні відкритих дверей у Херсонському окружному адміністративному суді.

Наприкінці зустрічі, в кабінеті голови суду учні ділилися враженнями, задавали питання, які їх цікавили, та щиро дякували працівникам суду за такий цікавий і пізнавальний урок.

На згадку про цей захід кожен випускник ЛЖЕП отримав Конституцію України.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 274 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz