Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:57

Головна » 2017 » Жовтень » 29 » Ось такі наші п'ятикласники
Ось такі наші п'ятикласники

Наш веселий дружний 5 клас

Ось і закінчилася перша четверть навчального року. Підведено перші підсумки роботи колективу ліцею.   За результатами  вересня титул найкращого класу ліцею отримали наймолодші – наші  п'ятикласники. Їм вручено перехідну відзнаку –  НІКУ, грамоти та подяки від адміністрації. І це не випадкова перемога. З першого дня навчання у ліцеї п'ятикласники, їх  класний керівник Ольга Михайлівна Довгалюк та батьки дітей завзято  взялися до навчання,  включилися  в активне  шкільне життя   та весело і змістовно проводили позакласні заходи. На батьківських зборах прийнято рішення щомісяця влаштовувати екскурсії для ознайомлення з історією рідного міста, а ще у гарну погоду всім разом великою дружною сім'єю влаштовувати Свято вихідного дня.

Зичимо п'ятикласникам та їх батькам зберегти це чуття єдиної родини, яке наповнює життя приємними  емоціями, яскравими фарбами та   незабутніми спогадами.

Переглядів: 36 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0