Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:57

Головна » 2017 » Листопад » 3 » Осінні канікули
Осінні канікули

Осіння школа економіки

У рамках співпраці Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради та Херсонського державного аграрного університету протягом першої четверті  проходили заплановані заходи. Так, викладачі кафедри публічного управління та адміністрування організували зустрічі учнів 10 та 11 класів  з професором кафедри економіки та фінансів, доктором економічних наук Романом Володимировичем Морозовим, деканом економічного факультету,  к.е.н., доцентом  Вікторією Григорівною Грановською,  к.е.н., доцентом кафедри менеджменту організацій Світланою Юріївною Болілою, доцентом кафедри економіки та фінансів Ольгою Олександрівною Петровою. Викладачі ознайомили ліцеїстів зі спеціальностями економічного факультету, з вимогами до фахівців,  умовами їх підготовки, сферою працевлаштування та ін. А ще провели дуже цікаві  інтерактивні заняття.

На осінніх канікулах співпраця не припинилася: учнів запросили на заняття до Школи економіки, яка відкрилася  30 жовтня поточного року. Школа працювала п’ять днів. За цей час слухачі мали змогу визначити сферу інтересів та порівняти результати тестування з власним професійним вибором.

Коуч-тренер Руденко Наталя поділилася  власним досвідом  як побудувати бізнес та надихнула слухачів на втілення своєї мрії в майбутньому.

Ще учні дізналися багато нового та цікавого з бухгалтерського обліку  та оподаткування, з питань планування сімейного бюджету, формування свідомої, раціональної поведінки споживача.

Доценти кафедри публічного управління та адміністрування Губа Марина Ігорівна та Карташова Ольга Григорівна провели тренінг «Я і громада», спрямований на формування свідомості  активного громадянина, взаємодії місцевої влади, бізнесу та громадськості для вирішення загальних проблем.

Далі було захоплююче  виїзне заняття  до центрального офісу  Херсонської філії ПриватБанку. Під час заняття слухачі школи познайомилися з основними банківськими професіями, дізналися багато нового про базові банківські послуги, побачили як працює справжній банк зсередини. Також слухачі школи відвідали захоплюючу квест-кімнату «Загублені в банку».

І це далеко не все, про що дізналися, чому навчилися, з чим познайомилися учні.

Останнього навчального дня слухачам осінньої Школи економіки було вручено сертифікати. А ще на пам’ять залишилося фото з ректором університету і бажання прийти знову на заняття у зимову Школу економіки.

Переглядів: 29 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0