Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:19

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2017 » Листопад » 3 » Осінні канікули ліцеїстів
15:52
Осінні канікули ліцеїстів

   Знайомство із заводом «Палада»

     Останній день канікул для учнів 9 - 10 класів Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" був особливим. Нас запросили відвідати Херсонський державний завод «Палада», де відбулася   важлива подія. У присутності мешканців Херсонщини та за участі керівництва обласної державної адміністрації відбулася офіційна церемонія передачі композитного плавучого доку під назвою «ERENEOS» виробництва Херсонського державного заводу “Палада” замовнику – компанії «Multimarine Shipyards Ltd» (Республіка Кіпр).

    Під час урочистостей відбулося підписання та обмін актами прийому-передачі, після чого за суднобудівною традицією об борт доку було розбито пляшку шампанського.

    Потім була надзвичайно цікава пізнавальна екскурсія: учні ознайомилися з цією величною спорудою – результатом роботи конструкторів та інженерів, робітників та службовців заводу. Дата закладки доку відбулась 9 вересня 2016 року. Його вантажопідйомність 7100 тон. Плавучий док буде відбуксований замовником у порт Лімассол, де буде використовуватися для докування та ремонту суден з освоєння морського шельфу.

  Колектив заводу приймав поздоровлення від гостей та щиро радів тому, що наразі закладається наступний новий док і завод очікує на нове замовлення.

    А ліцеїсти мали змогу особисто переконатися, що суднобудівна галузь України має значні перспективи, а завод «Палада» звучатиме не тільки по всій Україні, й у всьому світі.


 

 

 

 

 

 

Переглядів: 90 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz