Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:56

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Останні новини

Новини цього тижня

25 жовтня  учні 6 класу, члени агітбригади "Вогник", готуючись до  міського бліц-турніру з техніки пожежної безпеки,  провели опитування ліцеїстів з з техніки пожежної безпеки. Допомагав їм у цьому  інспектор Корабельного відділення пожежної служби Максим Шевельов.

Цікаві тематичні загадки прийшлись до вподоби як учням молодшої школи,  так і добре обізнаним старшокласникам.

25 жовтня 2017 року пройшов районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання "Наша земля-Україна". Від нашого ліцею у конкурсі взяли участь учні 7 класу Луняко Олександра та Левицький Гліб і здобули перемогу. Вітаємо наших переможців та зичимо їм подальших творчих здобутків.

Члени ліцейського самоврядування зібралися на чергові збори, де підвели підсумки роботи за четверть та  збори учасників самоврядування та розглянули  план роботи на канікулах.

Переглядів: 35 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0