Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 07:38

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2018 » Травень » 15 » П'ятикласники вивчають рідний край
20:46
П'ятикласники вивчають рідний край

                              І знову подорож…

     Чудового травневого дня наші п’ятикласники разом з класним керівником та батьками знову відправилися у подорож. Цього разу це була поїздка до сусідньої Миколаївської області, але вражень та емоцій отримано, мов від кругосвітньої подорожі.

       Спочатку відвідали село Трикрати — родове помістя козацького роду Скаржинських та колишній маєток графа Віктора Скаржинського — відомого ботаніка. Господарство села та парк сьогодні є державним заповідним урочищем Трикратський ліс.  Включає урочища «Василева пасіка» і «Лабіринт». Через Трикратський ліс протікає річка Арбузинка.

    Поблизу Трикратського лісу розташований Актовський каньйон — провал серед голого степу, гранична прірва в кристалічному щиті. Розташований на річці Мертвоводі. Місцевість ця не опускалася в морські глибини протягом 60 мільйонів років, як результат велика кількість унікальних об'єктів живої природи. Цілюще і запаморочливе, настояне на ароматі трав повітря і дивне нагромадження скель. Первоцвіти і ендеміки, смарагдові мохи та лишайники на скелях. Ковилові степи. Безліч Червонокнижних видів рослин. Спокійні незаймані води Мертвоводу облюбували дикі качки, чирки…

         І ось такі  місця, овіяні загадковими історіями і легендами та які згадує в своїх роботах Геродот, відвідали наші п’ятикласники.  

 

Переглядів: 94 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz