Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 17:41

Головна » 2018 » Грудень » 3 » Пам'яті жертв Голодомору
Пам'яті жертв Голодомору

«На вікні свіча догасала…»

До 85-ї річниці пам’яті жертв голодомору українського народу у кожному класі  нашого ліцею було проведено  годину-реквієм «На вікні свіча догасала…».

Через тематичні вірші, пісні та відео-фільми учні дізнавалися про  причини та наслідки цієї страшної трагедії Голодомору 1932-33 років.

До учнів  11 класу  завітали провідні бібліотекарі Херсонської ЦБС "Бібліотека-філія 3" Письменна Н.В. та Войдаховська О.А, які розповіли про історичне тло геноциду українського народу. На сьогодні зібрана величезна доказова база геноциду українського народу під час Голодомору 1932-33 років. Крім документів тодішньої офіційної влади існує понад 200 тис. задокументованих свідчень очевидців. Окремі свідчення, а також фрагменти хроніки того часу демонструвалися під час години історичної пам'яті "Час не кидає вічне в забуття".

Нехай ці події ніколи не залишать нікого байдужими в оцінці жахів Голодомору і страждань, перенесених українським народом!

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 37 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0