Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.03.2018, 05:07

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Березень » 12 » ПАТРІОТИЗМ - ЦЕ АКТУАЛЬНО!
19:55
ПАТРІОТИЗМ - ЦЕ АКТУАЛЬНО!

        Патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу Херсонського НВК «ЗОШ ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради, систематична і цілеспрямована взаємодія педагогів з ліцеїстами з метою формування у вихованців високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.

        І саме напередодні Дня звільнення Херсона від  фашистських загарбників  у ліцеї відбулися дві значні події: передача нашим воїнам, котрі захищають рубежі України, маскувальної сітки та  ток-шоу «Патріотизм – це актуально?».

        На захід були запрошені шановані люди:

Гавриш Павло, начальник управління з питань внутрішньополітичної діяльності Херсонської обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної організації  Народного Руху України;

Зосименко Ігор, командир батальйону охорони 11- ї окремої бригади авіації підполковник та його товариш по службі;

Крятова Ірина та Буряк Ольга, волонтери, члени громадської організації «Клуб саморозвитку особистості «Берегиня»;

Жнівін Сергій, директор Херсонського Благодійного Фонду «Софія»;

Кривошея Галина, диктор соціальних проектів;

Чорнобрива Оксана, керівник приватного підприємства.

         У ток-шоу взяли участь також учителі ліцею, учні -  представники всіх класів та батьки.

        При підготовці заходу серед ліцеїстів було проведено анкетування з питань, що охоплювали поняття патріотизму, причетності до долі своєї країни, свого народу та власної відповідальності… Учні також назвали учнів імена тих, хто на їх думку, є справжнім патріотом України: Надія Савченко, Тарас Шевченко,  Леся Українка, тато нашої п’ятикласниці військовослужбовець Олег Ляшевський …

        Глибоко переконливими та філософськи виваженими були думки Гавриша Павла Олександровича. Члени Клубу «Берегиня» Ірина Павлівна та Ольга Ігорівна з  душевним трепетом відзначили, як згуртувався наш народ, зокрема херсонці, у цей складний для країни час; скільки людей відгукнулося на заклик про допомогу нашим воїнам… Затамувавши подих, слухали присутні підполковника Ігоря Зосименка, який на власні очі бачив, що таке війна. Він зазначив, що патріотизм – це, насамперед, відповідальність за долю своєї країни та готовність захищати її.   А ще разом зі своїм товаришем по службі щиро подякував  за маскувальну сітку, яку сплели всі учні та працівники ліцею для наших воїнів. Учасники заходу стоячи аплодували нашим захисникам.

        Ліцеїсти  вразили аудиторію своїми зрілими думками, виваженими та  змістовними аргументами, глибоким знанням історії власного народу. Особливо ґрунтовними були роздуми про патріотизм, рідну мову, бачення своєї ролі у подальшій долі України учениць 11 класу Дубич Ганни, Яковлевої Алевтини, Дідик Вікторії, дев’ятикласниці Макарової Влади та шестикласника Половка Богдана.

        Колектив ліцею гордий з того, що  наші учні не на словах, а на ділі  проявляли  неабияку патріотичність, в більшості спрямовану на волонтерську допомогу, адже саме зараз вона вкрай необхідна.

         Підводячи підсумок, всі учасники визначили, що   патріотизм у найзагальнішому розумінні – це любов до Батьківщини. Це почуття робить людей близькими один до одного, об’єднує. Країна – це велика родина, де всі живуть спільними радощами та проблемами. Патріотичні почуття є в кожного з нас, і ми маємо прагнути зробити щось важливе для своєї Батьківщини та готові її захищати. І це повинно цінуватися.

 

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 374 | Додав: licey | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz