Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 07:43

Головна » 2018 » Листопад » 2 » Перемога у турнірі
Перемога у турнірі

Турнір з курсу «Фінансова грамотність»

Фінансова освіта і фінансова грамотність відіграють важливу роль в економічному зростанні країни й підвищенні рівня доходів населення, адже суспільство досягає найбільших економічних успіхів, коли громадяни країни мають розвинуті навички прийняття відповідальних і свідомих рішень у фінансовій сфері. Фінансова грамотність сприяє подоланню бідності, зниженню економічних ризиків суб’єктів підприємництва та фізичних осіб.

У Херсонському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради вже сьомий рік триває експериментальна робота за темою: «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів».

Десятикласники опановують основи фінансового планування, управління власними фінансами та відповідальної поведінки споживача фінансових послуг. Учні 5-8 класів на факультативних заняттях знайомляться з такими економічними категоріями як фінанси, сімейний бюджет, доходи та витрати, заощадження, податки і т. ін.

2 листопада 2018 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний етап V Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

Учасників турніру вітали перший проректор ХАНО Жорова Ірина Ярославівна, завідувач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін Юзбашева Галина Сергіївна, завідувач науково-методичної лабораторії географії й економіки Філончук Зоя Володимирівна.

Ліцей представляла команда 11-класників у складі: Котєльнікова Дар’я,  Боринець Максим, Литвиненко Тетяна, Глазкова Тетяна. Керівник команди учитель економіки Гнесюк Ірина Семенівна.

У ході турніру учні обговорювали актуальні  фінансово-економічні проблеми сьогодення, пропонували шляхи їх вирішення, захищали власну думку під час полеміки. У результаті наполегливої боротьби ліцеїсти  вибороли ІІІ місце.

Участь у турнірі дала можливість учням  поглибити знання з фінансової грамотності, відпрацювати навички колективної роботи, проявити своє вміння дискутувати, відстоювати власну думку  та толерантно ставитися до опонентів.

Дякуємо організаторам турніру та членам журі за створення творчої доброзичливої атмосфери.

Усім членам команди зичимо подальших  успіхів у досягненні поставленої мети!

Перший проректор ХАНО Жорова Ірина Ярославівна висловлює подяку всім учасникам турніру та вручає нагороди

Перед початком турніру: дуже хвилюємося, але не подаємо вигляду

Боринець Максим – доповідач з питання «Цифрова економіка та її роль  на сучасному етапі розвитку  України»

Котєльнікова Дар’я рецензує доповідь з питання «Блокчейн та важливість використання цієї технології»