Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:57

Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Підбиваємо підсумки за вересень
Підбиваємо підсумки за вересень

ПІДСУМКИ ВЕРЕСНЯ - 2017

11 жовтня  класні години у ліцеї розпочалися із  традиційної загальношкільної лінійки, де було підбито підсумки навчально-виховної роботи за вересень.

За загальним результатом найкращим  визнано колектив 5 класу (класний керівник Довгалюк Ольга Михайлівна, голова батьківського комітету класу Москаленко Наталія Миколаївна). Вони вперше отримали  традиційну ліцейську нагороду – НІКУ. Щиро вітаємо наших наймолодших ліцеїстів, зичимо їм подальших успіхів у навчанні та суспільному житті ліцею!

Подяками  адміністрації ліцею були також відзначені учні, які протягом вересня брали активну участь у житті ліцею, у класних та позакласних заходах:

Каліновська Катерина (6 клас), Луняко Олександра, Єнченко Артур, Зелінська Юлія, Павлюк Ірина (7 клас), Білоконь Максим,   Рахаловська Аліна (8 клас),  Ришкович Дар’я, Рехлицька Дар’я (9 клас), Борозинець Дар’я, Костішина Дар’я, Петровський Кирило, Коптєва Марія (10 клас), Анастюк Данило, Арнаут Анна Бутмі Віталій,  Каліновська Катерина,  Ліхтей Вікторія (11 клас).

За результатами Всеукраїнського Дня здоров’я кращими визнано:

учня 9-го класу  Набоку Владислав за активну участь у спортивних змаганнях «Веселі старти»;

команду 5-го класу за І місце у спортивних змаганнях «Веселі Старти» між 5-м і  6-м класами;               команду 7-го класу за І місце у спортивних змаганнях «Веселі Старти» між 7-м і 8-м класами.

За результатами змагань, що проводилися у Ботанічному саду,  І місце отримали учні 7-го класу, ІІ місце – учні 6-го, 9-го, 10-го та 11-го класів,  третє місце – учні  5-го і 8-го класу.

Вітаємо найактивніших учнів ліцею з їх здобутками, зичимо подальших успіхів! А всьому колективу ліцею зичимо наснаги, оптимізму та прагнення до кращих результатів.

Переглядів: 52 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0