Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22.09.2017, 09:09

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Травень » 16 » Підсумки Дня цивільного захисту
20:43
Підсумки Дня цивільного захисту

Підсумки Дня цивільного захисту

             Цивільний захист  — це важлива складова загальнодержавних оборонних заходів будь-якої держави, що проводяться в мирний та воєнний часи. Вони спрямовані на вирішення трьох основних завдань: захист населення від факторів ураження, які викликають стихійні лиха, техногенні аварії (катастрофи), а також дії сучасних засобів ураження в ході воєнних конфліктів; забезпечення стійкої роботи (живучість) економіки в надзвичайних ситуаціях; проведення рятувальних і невідкладних аварійних робіт із метою ліквідації викликаних ними наслідків.  

              Програми навчальних занять із «Основ здоровя» та  «Захисту Вітчизни» включають підготовку учнів загальноосвітніх шкіл із цивільного захисту. Підсумком цієї підготовки школярів за навчальний рік є День цивільного  захисту, який  15 травня було проведено у Херсонському НВК «ЗОШ ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.

              Практична спрямованість заходів, що прово­дилися  протягом Дня, носила характер змагань, викликала значний інтерес в учнів і  спонукала  їх до поглиблення знань із цивільного захисту та розширення  практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

              За ходом змагань прискіпливо та водночас неупереджено слідкували члени журі. Підсумки було підведено на спільному засіданні педагогічної ради та ліцейського парламенту. Перемогу вибороли   учні 8 та 11 класів. На другому місці  – 7 та 10 класи. Третє  місце посіли  5 та 6 класи. І всі разом крім знань, умінь та навичок отримали гарний бадьорий настрій та позитивні емоції.

Переглядів: 256 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz