Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 23:24

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Підсумки тижня правознавства
18:52
Підсумки тижня правознавства

             Підсумки тижня правознавства

                 Відповідно до плану роботи ліцею у навчальному закладі було проведено  заходи до  Всеукраїнського тижня права: зустрічі з працівниками юстиції, конкурс стіннівок, рефератів та презентацій.

              Для учнів  9 та 10 класів лекцію на тему «Громадянство. Правова і соціальна держава» було проведено Тетяною Бурдюг, головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно–правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області. Учні були не просто слухачами. Вони цікавилися  питаннями з теми, активно розв’язували поставлені задачі, вміло відповідали на запитання лектора.

           Урок-діалог для учнів 8 та 9 класів з теми: «Правопорушення. Юридична відповідальність» провела  Олександра Бельдюгіна, провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно–правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області. Учнів, незважаючи на їх юний вік, цікавить і хвилює ця тема, тому діалог був жвавим та результативним.   Учні засвоїли основні положення, що стосуються юридичної відповідальності підлітків  та отримали перелік усіх нормативно-правових актів  щодо цього питання.

             Досить цікавою була зустріч учнів 10 та 11 класів з заступником начальника міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Борозенець Д. М.  за темою «Шлюб. Шлюбні відносини». Учні були зацікавлені в процесі проведення лекційного уроку, активно задавали питання до теми, були зацікавлені процесом укладання шлюбу, розв’язували поставлені задачі.

                 Під керівництвом учителя правознавства Гавлішиної О.А. проведено конкурс стіннівок та плакатів на тему: «Права людини – очима дітей», у якому взяли участь учні 8-10 класів. Переможцями конкурсу стали :

І місце Шевченко Вікторія Едуардівна, учениця 10 класу

ІІ місце Крючкова Анастасія Валентинівна, учениця 10 класу

ІІІ місце Найдьонов Павло Олексійович, учень 10 класу.

За результатами  конкурсу на кращий реферат та презентацію з теми «Права та обов’язки ліцеїстів»  перемогла учениця 10 класу Полієнко Маргарита Артемівна.

                                   

 

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 164 | Додав: KOP | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz