Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 24.11.2017, 19:40

Головна » 2017 » Лютий » 1 » Підводимо підсумки
Підводимо підсумки

Підсумки січня – 2017

01 лютого 2017 року на традиційній щомісячній лінійці було підведено підсумки роботи ліцею за перший місяць другого півріччя.

За результатами І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України наші ліцеїсти  Макарова Владислава (11 клас) та Полієнко Маргарита (10 клас)  вибороли ІІІ місця.

За активну участь у проведенні  Тижня економіки та географії грамотами нагороджені учні 9 класу Ободинська Ольга, Константинов Владислав, учениця 10 класу Крючкова Анастасія, учні 11 класу Крохмаль Софія, Буренко Діана, Ісаєва Насіба, Журавель Дар’я, Проніна Юлія, Карпенко Дар’я.

Найактивнішими учасниками Тижня економіки та географії виявилися  учні 5 класу, яким теж було вручено грамоту.

Підведено підсумки Тижня історії та нагороджено грамотами учнів, що вибороли призові місця у всіх видах конкурсів. Найактивнішим за рішенням журі визнано 10 клас.

Дипломом нагороджено учасників театрального гуртка «Натхнення», керівник Макова Наталія Юріївна.

Зайцев Костянтин виборов І місце у конкурсі «Снайпер», який проводився  в межах військово-патріотичної гри «Випробування - 2017».

Команда снайперів ліцею під керівництвом Петрика Миколи Гавриловича стала лауреатом цього конкурсу.

Вітаємо переможців, всіх активних учасників громадського життя ліцею та їх наставників! Зичимо міцного здоров’я та подальших творчих успіхів і перемог!

Переглядів: 91 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1