Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:46

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2016 » Березень » 13 » Поділися книгою!
12:23
Поділися книгою!

SchoolBook-кросинг

        Учні та вчителі нашого ліцею приєдналися до Регіонального проекту «School - BookCrossing», що проходить на території Херсонської області за підтримки управління освіти Херсонської міської ради. Учасниками проекту є бібліотеки загальноосвітніх навчальних закладів Півдня України.

    Мета проекту: популяризація книги та промоція читання серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської та Миколаївської областей, розширення кола читацької молоді, формування стійкої мотивації до читання, соціалізація школярів і тим самим – сприяння розвитку нового інтелектуального суспільства.

      Щоб досягти мети, кожна шкільна бібліотека як учасник Проекту організовує School Book Crossing – куточок (полицю, стелаж), де розміщуються книги з домашніх бібліотек, що надаються їх власниками – учнями старших класів, для вільного безоплатного обміну для прочитання їх іншими учасниками (в такий спосіб і здійснюється бук-кросинг).

    School Book Crossing може розміщувати та пропонувати для обміну художні книги, в т.ч. поетичні збірки, літературу історичного, краєзнавчого, національно-патріотичного змісту, науково-популярні видання.

З метою популяризації власної книги або книги, прочитаної в School Book Crossing, яка найбільше сподобалася, учасники створюють власні відео (відгуки, реклами, рекомендації), фотоколажі, тексти-відгуки, які розміщують у групі в соціальній мережі.

Переглядів: 178 | Додав: KOP | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz