Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 23:24

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2016 » Листопад » 3 » Позакласні заходи
19:55
Позакласні заходи

      

  До Всесвітнього дня заощаджень

           Вже традиційно у жовтні - листопаді, відзначаючи  Всесвітній день заощаджень, у нашому  ліцеї проходять відповідні заходи: екскурсії, зустрічі, тренінги, дискусії з фінансової обізнаності.

         Просвітницька робота з учнівською молоддю є особливо важливою та перспективною з точки зору підвищення загального рівня фінансової грамотності населення. Саме вони найближчим часом стануть найважливішими споживачами фінансових послуг, формуватимуть економічне «обличчя» країни. Крім того, молодь може виступати в якості радника з фінансових питань для інших поколінь, як для молодшого, так і  для старшого.

         Ось і сьогодні для учнів 10 класу було організовано проведення занять у Херсонській  обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара, працівники якої підготували цікаві  змістовні  заняття з теми «Заощадження». Питання розглядалися широко: від заощадження власних коштів, правильного ведення сімейного бюджету, виховання звички  заощаджувати, інвестувати до раціонального використання часу, категорії, яку не можна відновити, повернути, поповнити.

            Бібліотекар відділу обслуговування користувачів Чернова Ольга провела інтерактивне заняття, де учні у формі гри складали сімейний бюджет,  розподіляли його, враховуючи при цьому різні ситуації, які можуть трапитися в житті кожної родини. Обговорювалися і питання вибору банківської установи, де заощадження можна зберігати та примножувати.

           Провідний бібліотекар Шестакова Оксана надзвичайно цікаво провела ворк-шоп «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху». Протягом заняття десятикласники  дізналися, як правильно визначати пріоритетні ролі в житті, ознайомилися з класичним алгоритмом досягнення цілей, дізналися про популярні методики оптимізації часу та проаналізували власних «крадіїв часу». Такий незвичний урок включав у себе елементи ділової гри,  був насичений цікавими історичними фактами,  прикладами з життя самих учнів, діалогами та побажаннями щодо подальшої самоосвіти.

         Безперечно, такі заняття сприяють розширенню світогляду учнів, вихованню їх наполегливості у досягненні  успіху та прагненню до самовдосконалення.

                    Щиро вдячні працівникам бібліотеки за плідну творчу співпрацю у справі  підвищення не тільки загальнокультурного рівня учнів, але і їх фінансової грамотності та вміння раціонально використовувати свій час.

Переглядів: 147 | Додав: KOP | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz