Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.06.2017, 19:20

Правова освіта

Участь у Дні відкритих дверей у Головному територіальному

управлінні юстиції у Херсонській області

9 грудня 2016 року  в рамках Всеукраїнського тижня права  одинадцятикласники  Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради побували на  Дні  відкритих дверей у  Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

Це був по-справжньому день відкритих дверей, коли ліцеїстів запросили до кожного структурного підрозділу Головного територіального управління юстиції. Керівники підрозділів  ознайомили відвідувачів з напрямками діяльності відділів та управлінь і відповіли на численні запитання гостей. Особливо приємно вразило те, що  начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Хутковський Костянтин Валентинович, знаючи про відвідування управління учнями, дозволив провести екскурсію і в його кабінеті.

Після екскурсії по відділах у конференц-залі  на учнів чекала  зустріч з першим заступником начальника управління Олегом  Предместніковим та заступником начальника з питань державної реєстрації Григорієм Галковським. Вони розповіли присутнім про специфіку діяльності територіального управління юстиції, основні функції, завдання та структуру органів юстиції. Пізнавальною була інформація про позитивні зміни, що відбуваються у юридичному законодавстві.

Далі ліцеїсти взяли  участь у «Круглому столі» з теми: «Права людини. Механізми міжнародного захисту прав людини», під час якого  обговорювалися питання історичних передумов прийняття Загальної декларації прав людини, Конвенції
про захист прав людини і основоположних свободзміст, способи захисту прав людини через національні та Європейський суд з прав людини. Основний акцент ставився саме на механізмі реального захисту порушених прав та пропонувалися практичні способи зменшення кількості скарг від українців до міжнародних судів.

Інтерактивний спосіб спілкування в режимі он-лайн дозолив переглянути відеосюжети з офіційного сайту Європейського суду з прав людини щодо підготовки та умов прийняття скарги до міжнародного суду.

Ліцеїсти  з великою зацікавленістю задавали питання працівникам юстиції та відзначили, що дізнались багато нового про роботу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, органів та установ юстиції та значно розширили свої знання.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам Управління за теплий прийом, щире спілкування та плідну  роботу з поглиблення правової освіти  молоді.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 72 | Додав: KOP | Рейтинг: 5.0/1