Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 16:12

Головна » 2018 » Жовтень » 30 » Правове виховання
Правове виховання

Учителі  підвищують свій правовий рівень

Поки учні насолоджуються відпочинком на осінніх канікулах, для учителів ліцею заплановано проведення лекцій, семінарів та тренінгів з ряду питань.

Оскільки на сьогодні, на превеликий жаль, дуже актуальна для українського суспільства проблема булінгу, на неї не можна не зважати, замовчувати, її треба визнати та активно їй протидіяти.

У зв’язку з цим до ліцею було запрошено начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Іпатенко Олену Вікторівну.

Олена Вікторівна ознайомила слухачів із Загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», що покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Цей проект  інформує громадян про їхні права та навчає, як ці права захищати. Одним з його ключових елементів є надання безоплатної правової допомоги – дієвого та ефективного механізму захисту прав кожного громадянина.

З початком нового навчального року фахівці системи безоплатної правової допомоги Херсонської області в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» продовжують інформаційну кампанію #СтопБулінг, яка орієнтована на дітей та їх батьків.

Олена Іпатенко досліджувала злободенну тему підліткової агресії. Для  учителів ліцею вона підготувала змістовну розповідь,  презентацію «Шкільний булінг» та відповіла на усі запитання, що виникали у процесі спілкування.

Керівництво ліцею запросило Олену Вікторівну провести цикл зустрічей з ліцеїстами та їх батьками, що, безперечно, підвищить ефективність правового виховання.

Переглядів: 58 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0