Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 05:06

Головна » 2018 » Грудень » 16 » Правове виховання
Правове виховання

Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня права У Херсонському НВК «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» передбачено проведення низки  заходів правового спрямування.

Для працівників ліцею старшим викладачем кафедри публічного управління та адміністрування ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» Петько В.М. була проведена лекція про стан боротьби з корупцією та правопорушеннями у Херсонській області. Володимир Миколайович розповів про сутність, причини виникнення корупції, її наслідки. Особливу увагу звернув на корупційні правопорушення, способи запобігання та заходи боротьби з ними. Викладач зазначив, що такі правові заходи є складовими системи безперервної правової освіти громадян України, спрямовані на підвищення рівня правової обізнаності та попередження правопорушень.

Для учнів 11 класу та десятикласників викладачі кафедри публічного управління та адміністрування Херсонського державного аграрного університету Попова Олена Вікторівна, кандидат юридичних наук та старший викладач Петько Володимир Миколайович  провели правознавчий брейн-ринг.

Учні 8 та 9 класів зустрілися з представниками ювенальної поліції Херсонської області, які провели уроки правових знань  «Боротьба зі шкідливими звичками як кращий спосіб попередження злочинів».

Переглядів: 38 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0

ліцей журналістики © 2019