Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 23:08

Головна » 2018 » Лютий » 12 » Предметні декади
Предметні декади

Декада світової літератури  в ліцеї

Література, як один із видів мистецтва, покликана виховувати естетичні почуття. Головне — не залишити людину байдужою, пробуджувати її думки, намагатися створювати такі умови, коли кожен захоче висловитись, а ще краще, коли блищатимуть очі від захоплення чи то думками і вчинками героїв, чи то власними думками.

У рамках Декади  світової літератури, яку відкрито сьогодні у ліцеї, заплановано ряд заходів, метою яких є: викликати в учнів інтерес до читання,  поглибити їх знання  про зарубіжних письменників, організувати  пошукову  і самостійну  роботу  за  визначеними темами.

Під час проведення Декади  учні отримають змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва. Під  час  проведення  запланованих  заходів  діти дізнаються  багато  цікавого  про  життя  і  творчість  письменників,  збагатять  свої  знання  про  кращі  твори  світової  літератури. Вони  демонструватимуть  творчі  здібності, ерудицію,  братимуть  участь  у  різних  конкурсах  та  вікторинах.

Переглядів: 18 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0