Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.06.2017, 19:36

Головна » 2017 » Січень » 19 » Предметні тижні
Предметні тижні

Тиждень історії

У нашому ліцеї з 16 січня 2017 року триває Тиждень історії. Учитель історії Лариса Степанівна Прядко разом з творчою групою ліцеїстів організують проведення  цікавих пізнавальних заходів.

Так учні 7 класу  зустрічалися  з поетом Л.В.Марченком, який представив свій проект «Хлопці з Карантинного».

Учні 11 класу спілкувалися з учасниками краєзнавчих конкурсів, які презентували  свої роботи, відзначені дипломами всеукраїнського рівня.

Крючкова Анастасія  розповіла про  почесну громадянку Херсона Ларису Латиніну - найбільш титуловану спортсменку планети! Вона завоювала 18 олімпійських нагород, з яких 9 золотих, 5 срібних, 4 бронзові.

Про  історію утворення мікрорайонів у м.Херсоні розповідала Литвиненко Тетяна.

Історію вулиці Перекопської досліджувала Ліхтей Вікторія.

А Полієнко Маргарита у своєму есе «Людина високого обов’язку» розповіла про надзвичайну особистість  - Олександра Федоровича Швеця, учасника ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

В усіх класах пройшли години спілкування на тему «Холокост-геноцид єврейського народу».

Учні  5-11   класів змагалися у Конкурсі ерудитів на тему «Історія українського козацтва».

Тиждень історії триває, розкриваючи  ліцеїстам нові історичні факти, знайомлячи їх з яскравими особистостями та розширюючи їх кругозір.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 96 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1