Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.01.2018, 06:21

Головна » 2017 » Листопад » 16 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Цікаві зустрічі

15 листопада 2017 року одинадцятикласники ліцею журналістики, економіки та правознавства побували в Міжнародному університеті бізнесу і права. Їх було запрошено на  відкриту лекцію Почесного голови  Міжнародної  компанії «Шрайнер груп» (Мюнхен), професора, почесного доктора, філософа і підприємця  з Німеччини Гельмута Ф. Шрайнера на тему: «Європейська інтеграція: досвід Німеччини та України».

Після лекції учні мали можливість поспілкуватися з  генеральним директором інвестиційної компанії з розвитку  бізнесу, головою асоціації підприємців  (Берлін) Райнером Шамбергером,  який поділився своїм досвідом підприємницької діяльності та «рецептом»  успішної кар’єри.

Потім ліцеїсти ознайомилися зі структурою університету, спеціальностями, матеріально-технічною базою та умовами вступу.

Переглядів: 41 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0