Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.03.2018, 05:17

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Квітень » 18 » ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА
11:54
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Ліцей журналістики, економіки та правознавства проводить змістовну профорієнтаційну роботу, тісно співпрацюючи з херсонськими вищими навчальними закладами І –ІУ рівнів акредитації. Ця робота здійснюється планомірно протягом навчального року. Ось і сьогодні, 16 квітня, на виконання листа Управління освіти Херсонської міської ради  від 19.03.2014р. №01-32/288  з метою розширення знань правового та економічного характеру відбулися зустрічі учнів старших класів з викладачами Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

Учні 8 класу взяли участь у грі-презентації «Захисти свої права споживача», яку провела викладач вищої категорії Снігова І. А.. Ірина Андріївна не тільки досвідчений викладач вищої категорії, а й спеціаліст з досвідом практичної роботи, тому  зустріч пройшла надзвичайно цікаво, не залишивши байдужим жодного учня.

Майбутні правознавці, учні 10 класу разом з аспірантом Херсонського національного технічного університету Катериною Володимирівною Самойленко активно шукали відповідь на питання «Кредит: порятунок чи небезпека». Певні знання з цієї теми вони отримали у гуртку «Фінансова грамотність», а тепер, враховуючи життєвий досвід своїх рідних та близьких, самі для себе робили висновки щодо користування кредитом.

Викладач Яшина Ірина Михайлівна розповіла про секрети організації ресторанного бізнесу учням 11 класу.

Час промайнув  душе швидко. В учасників залишилися приємні враження, а учні ліцею збагатилися новими знаннями та розширили свій  кругозір. На прощання домовилися про нові зустрічі.

Переглядів: 332 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz