Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.03.2018, 05:14

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Профорієнтаційна робота
22:08
Профорієнтаційна робота

                                                

 

                                                     Знайомство зі спеціальностями                                                                    економічного та правового спрямування

       У Херсонському  навчально-виховному  комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради значна увага приділяється профорієнтаційній роботі. Ліцеїсти відвідують підприємства та установи, де знайомляться з особливостями роботи фахівців різних спеціальностей, зустрічаються з представниками робітничих професій, відвідують  Херсонський  міський  центр зайнятості, вищі навчальні заклади Херсона I-ІV рівнів акредитації.

       Ось і сьогодні десятикласники побували на Дні відкритих дверей у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі. Учні ознайомилися  з організацією навчання студентів у коледжі та його матеріально- технічною базою,  з переліком провідних вузів України ІІІ-ІV рівнів акредитації, де можна продовжити навчання після коледжу чи вступити відразу після школи. 

      Знайомство зі спеціальностями, які пропонує коледж, проходило у надзвичайно цікавих нестандартних формах із залученням самих ліцеїстів. Варто відзначити, що робили це здебільшого студенти відповідних спеціальностей. Тут були вирішення ситуацій та презентації, вікторини та  конкурси.  У такій невимушеній атмосфері ліцеїсти залюбки брали участь та одержували за це солодкі подарунки.

       З урахуванням профільності нашого ліцею учнів ознайомили зі спеціальностями економічного та юридичного спрямування:

Фінанси, банківська справа та страхування

Облік і оподаткування

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Готельно-ресторанна справа

Маркетинг

Право

       Викладачі коледжу розповіли про особливості роботи представників зазначених спеціальностей, вимоги до особистих якостей.

       На закінчення зустрічі ліцеїсти побували у музеї споживчої кооперації та зробили фото на пам’ять у чудовій актовій залі коледжу.

       Такі екскурсії, безперечно, надзвичайно важливі для майбутніх випускників, і, сподіваємося, стануть у пригоді при виборі майбутньої спеціальності.   

       Щиро дякуємо керівництву коледжу, викладачам та студентам, які  не тільки  на високому рівні організували знайомство зі спеціальностями, але й створили гарний настрій, дали позитивний заряд енергії та емоцій.

Детальний фотозвіт дивіться тут: 924741847070 или страница http://www.ex.ua/924741847070

                                                                                

 

 

 

Переглядів: 123 | Додав: KOP | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz