Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.09.2017, 04:32

Головна » 2016 » Грудень » 4 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Екскурсія до Міського центру зайнятості

У рамках проведення профорієнтаційної роботи у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради для одинадцятикласників було організовано проведення   навчальної екскурсії до   Херсонського міського центру зайнятості.

Працівники Центру надали майбутнім випускникам актуальну інформацію про стан ринку праці в області та Україні, конкретні рекомендації щодо правильного вибору майбутньої професії. Поінформували також учнів про помилки, яких припускаються люди, обираючи той чи інший фах.

З урахуванням профільності нашого ліцею учнів познайомили з особливостями  спеціальностей напряму "Економіка та підприємництво". Для майбутніх правознавців організували зустріч з працівниками Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учні ознайомилися з основним завданнями Центру, що полягають у створенні рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання у Херсонській області безоплатної вторинної правової допомоги.

Такі заняття, безперечно, надзвичайно важливі для майбутніх випускників, які тепер знають, куди можна звернутися за консультацією щодо майбутньої професії, отримати вичерпну інформацію щодо потреб ринку праці та при необхідності звернутися за правовою допомогою.

Переглядів: 76 | Додав: KOP | Рейтинг: 5.0/1