Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.07.2017, 17:36

Головна » 2017 » Березень » 11 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Знайомство з ринком праці Херсонщини

10 березня 2017 року учні 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" побували на  навчальній екскурсії у  Херсонському міському центрі зайнятості.

Працівники Центру провели цікаві,  насичені актуальною для старшокласників інформацією заняття. Учні розглянули класифікацію професій, ознайомилися з поняттями  «спеціальнсть» та «кваліфікація»,  отримали конкретні рекомендації щодо правильного вибору майбутньої професії, дізналися про помилки, яких припускаються люди, обираючи той чи інший фах.

Далі учнів ознайомили зі станом попиту на ринку праці Херсона та області. Цікавою та корисною була розповідь про потреби в кадрах суднобудівної та харчової галузей господарства. Учні переглянули фільм про професії молокопереробних підприємств, починаючи з приймачів сировини до технологів, від лаборантів до мастрів з виробництва сметани, сиру, сиркової маси та ін.

З урахуванням профільності нашого ліцею учнів також познайомили зі спеціальностями «Юрист», «Журналіст», «Економіст», розглянули вимоги, яким мають відповідати працівники цих професій.

Такі заняття, безперечно, надзвичайно необхідні молоді, яка прагне обрати професію і за покликанням душі, і таку, що приносила б стабільний  достойний заробіток. Ліцеїсти тепер знають, куди можна звернутися за консультацією щодо майбутньої професії, де отримати корисну інформацію стосовно потреб на ринку праці. Щиро дякуємо керівництву Центру зайнятості та працівникам, які не тільки привітно зустріли учнів, але й високопрофесійно провели такі важливі та корисні заняття.

Переглядів: 89 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1