Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.09.2017, 04:31

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Вивчаємо світ професій

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи учні 7 класу  ліцею журналістики, економіки та правознавства відвідали Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради.

Працівники комбінату ознайомили ліцеїстів з переліком найбільш затребуваних професій на сучасному ринку праці. Потім для хлопців було проведено заняття по ознайомленню з професією водія, де  учні мали змогу не тільки дізнатися про особливості роботи, кваліфікаційні вимоги, а й взяти в руки кермо автомобіля.

У цей же час дівчата знайомилися з професією кухара. Та не просто знайомилися, а взяли участь у майстер-класі, який провели майстрині комбінату. Це було не просто пізнавально та корисно, а весело та захоплююче: дівчата спекли піцу, якою потім ласували разом з хлопцями.

Колектив ліцею висловлює щиру вдячність працівникам комбінату за змістовні  заняття,  гостинний прийом та приємне спілкування.

Переглядів: 53 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/2