Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 15.12.2017, 03:23

Головна » 2017 » Листопад » 9 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота у ліцеї

Меморандум про співпрацю,  укладений між  Державним вищим навчальним закладом «Херсонський державний аграрний університет» та Херсонським навчально-виховним комплексом "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради передбачено проведення профорієнтаційної роботи. Протягом вересня-жовтня було проведено низку цікавих  заходів.

У другій четверті робота продовжується. Так 07 листопада 2017 року для учнів 9 класу ліцею кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри інженерії харчового виробництва Валентина Геннадіївна Бурак провела інтерактивне заняття з теми «Харчова промисловість та технології в Україні. Виробництво харчових продуктів у нашому регіоні». Потім ознайомила ліцеїстів зі спеціальностями біолого-технологічного факультету, з особливостями роботи фахівців, з професійними вимогами.

08 листопада доценти кафедри публічного управління та адміністрування В.В. Миронов і А.І. Ткачук провели зустріч з учнями 11 класу ліцею. Майбутні випускники жваво цікавилися спеціальностями економічного факультету, правилами вступу до університету, умовами навчання та дозвілля студентів.

Переглядів: 37 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0