Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:50

Головна » 2017 » Грудень » 12 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота у ліцеї

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи та у рамках Декади природничих дисциплін десятикласники ліцею економіки, правознавства та журналістики здійснили екскурсію до Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету. Викладачі технікуму розповіли про багаторічну історію навчального закладу, спеціальності, за якими йде підготовка фахівців та  про їх роль у розвитку різноманітних  галузей економіки.  Ліцеїсти цікавилися сферами працевлаштування випускників та  можливістю продовження навчання в університеті.

А ще була пізнавальна  оглядова екскурсія кабінетами технікуму. Особливо зацікавила гостей  сучасна метеостанція, яку нещодавно отримав технікум, опанували викладачі та активно вивчають студенти.

Ця екскурсія значно розширила знання школярів про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах міста.

Переглядів: 59 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1