Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 23:09

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2018 » Лютий » 1 » Профорієнтаційна робота
17:08
Профорієнтаційна робота

                                     Належна організація профорієнтаційної роботи – запорука успішного вибору учнями професії

 

    Профорієнтаційна  робота завжди в центрі уваги педагогічного колективу  Херсонського  навчально-виховного  комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради. Відповідно до плану роботи ліцеїстам організують екскурсії  до підприємств та установ для знайомства з особливостями роботи фахівців різних спеціальностей, запрошують на зустрічі представників робітничих професій, працівників Херсонського міського  центру зайнятості, викладачів вищих навчальних закладів Херсона I-ІV рівнів акредитації.

    Сьогодні десятикласники побували на Дні відкритих дверей у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі. Це один з найстаріших навчальних закладів Херсонщини, який цього року відзначає своє 90-річчя.

     Ліцеїсти ознайомилися  з організацією навчання та відпочинку студентів у коледжі, з матеріально-технічною базою,  з переліком провідних вузів України ІІІ-ІV рівнів акредитації, де можна продовжити навчання після коледжу чи вступити відразу після школи. 

    Для знайомства зі спеціальностями, які пропонує навчальний заклад, викладачі та студенти-старшокурсники  підготували надзвичайно цікаву, насичену програму, яка дала можливість за півтори години дізнатися про особливості кожної спеціальності. Цікаві квести, де пропонувалися найрізноманітніші завдання, не залишили байдужими жодного учня. Кожен мав можливість показати свою ерудицію,  знання з економіки та правознавства, з математики, мови, історії  та інших предметів. За правильно виконані завдання учасники отримували солодощі та нагороджувалися грамотами. А головне – ліцеїсти дізналися  про сфери працевлаштування випускників коледжу, перспективи кар’єрного росту,  особливості роботи представників різних спеціальностей, вимоги до особистих якостей…

    З урахуванням профілю нашого ліцею учні ознайомилися зі спеціальностями економічного та правознавчого спрямування:

Фінанси, банківська справа та страхування

Облік і оподаткування

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Маркетинг

Право

 Готельно-ресторанна справа.

      А ще  ліцеїсти побували у музеї споживчої кооперації, де ознайомилися з історією розвитку обчислювальної техніки, з предметами побуту минулого століття.

    Такі екскурсії  надзвичайно важливі для майбутніх випускників і, безперечно, стануть у пригоді при виборі майбутньої спеціальності.   

     Щиро дякуємо керівництву коледжу, викладачам та студентам, які  не тільки  на високому рівні організували знайомство зі спеціальностями, але й створили гарний настрій, дали позитивний заряд енергії та емоцій.

Переглядів: 34 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz