Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:04

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2018 » Вересень » 20 » Профорієнтаційна робота
21:58
Профорієнтаційна робота

   Профорієнтаційна робота у ліцеї

    Профорієнтаційна робота у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства"  реалізується через навчально-виховний процес, позаурочну та позашкільну роботу з учнями. Ця робота здійснюється систематично відповідно до плану.

    Особлива увага приділяється старшокласникам, які вже чітко розуміють, що правильний вибір професії — це моральне задоволення і висока самооцінка,  висока продуктивність праці і висока якість продукції.

    Учні 11 класу здійснили навчальну екскурсію до Херсонського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру  МВС України.

    Працівники ознайомили ліцеїстів зі структурою центру, з функціональними обов’язками певних категорій працівників, з вимогами, що пред’являються до кандидатів.  Розповіли про навчальні заклади, де готують фахівців  з криміналістичної справи.

   Учні уважно слухали цікаві та змістовні виступи спеціалістів з різних видів експертиз: трасологічної та дактилоскопії, комп’ютерно-технічної та відеоекспертизи, економічної та товарознавчої. Особливе захоплення викликали власні дактилоскопічні досліди.

      Надзвичайно цінними та корисними для учнів були поради та попередження фахівців стосовно розміщення будь-якої інформації в мережі Internet, спілкування по телефону, визначення справжності грошових знаків…

     Щиро дякуємо керівництву та працівникам Херсонського НДЕКЦ, які не тільки привітно зустріли учнів, але й високопрофесійно провели такі важливі та корисні заняття.

Переглядів: 73 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz