Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:31

Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Навчальна екскурсія до ХДАУ

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи учні 10 класу здійснили навчальну екскурсію до Херсонського державного аграрного університету. Ознайомилися  зі структурою університету, з правилами вступу до ВНЗ. Відвідали університетський музей, де дізналися багато цікавих і захоплюючих фактів із історії створення одного з найстаріших навчальних закладів Півдня України.

А далі були екскурсії до анатомічного музею, на кафедри  технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, водних біоресурсів та аквакультури.

Такі екскурсії дають можливість майбутнім випускникам краще пізнати світ професій, сферу працевлаштування спеціалістів для того, щоб виважено підійти до вирішення одного з найважливіших життєвих питань – обрання майбутнього фаху.

Переглядів: 43 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0