Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:09

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Знайомство з головною поштою країни

Профорієнтаційна робота  у ліцеї здійснюється у різних напрямах та з використанням різноманітних форм.  Інформаційно-просвітницький напрям покликаний створити  в  учнів  максимально  чіткий  і  конкретний  образ  основних  типів  професій.  Це  допоможе  в  майбутньому зробити усвідомлений і осмислений вибір.

Навчальна екскурсія до Херсонської дирекції публічного акціонерного товариства  «Укрпошта» на перший погляд учнів не обіцяла чогось особливого. Але вже з перших повідомлень нашого екскурсовода, начальника відділу навчання, розвитку персоналу Валерії Валеріївни Чередниченко виявилося, що сучасна Укрпошта загалом сьогодні пропонує споживачам близько  50 видів послуг для корпоративних та приватних клієнтів. У системі працює понад 73 тисяч працівників найрізноманітніших професій. «Укрпошта»  знаходиться у списку стратегічних підприємств країни.

Начальник відділення  поштового зв’язку Лариса Василівна Артемчук провела  екскурсію головною залою, де учні відкрили для себе багато цікавого та пізнавального.

Дізналися учні і про те, де можна отримати спеціальності, яких потребує   «Укрпошта» -  один з найбільших роботодавців країни.

Такі  екскурсії сприяють реалізації  інформаційно-просвітницького напряму, що забезпечує учням отримання інформації про реальний зміст професій, про час професійного становлення (різний для кожної професії). Це, безперечно, дозволить учням ухвалити усвідомлене рішення, що сприятиме розвитку їхньої особистості.

Переглядів: 51 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0