Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:42

Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Знайомство з робітничими професіями

Професійно-технічна освіта, професіоналізм – ці питання сьогодні актуальні при  проведенні   соціальної політики у всіх провідних країнах світу, адже висококваліфіковані фахівці зумовлюють розвиток економіки і розквіт держави.

Для майбутніх випускників шкіл  важливо розуміти, що  свідомий вибір у здобутті професійно-технічної освіти – це вдалий крок до здійснення їхніх мрій про те, щоб стати фахівцем високого класу, займатися улюбленою справою і, звичайно, одержувати достойну заробітну плату.

Відповідно до плану  проведення профорієнтаційної роботи у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради для ліцеїстів  було організовано проведення   навчальних  екскурсій до  закладів професійно-технічної освіти.

Учні 8 класу відвідали Вище професійне училище 2, де  отримали вичерпну  інформацію про професії  столяра, муляра, художника розпису по дереву. Дізналися ліцеїсти про вимоги до  таких працівників, побували у навчальних кабінетах, майстернях. Майстер виробничого навчання  Сайдатов В. О. провів для них майстер-клас по роботі з гіпсокартоном.  Екскурсія викликала в учнів велику зацікавленість ще й завдяки тому, що кожен бажаючий зміг самостійно попрацювати з інструментами під керівництвом майстра. І діти ще довго обмінювалися враженнями.

Ознайомилися учні 8 класу і з Херсонським професійним ліцеєм зв'язку та поліграфії, де дізналися про професії оператора поштового зв'язку, електромеханіка, оператора комп'ютерного набору. Проглянули цікавий змістовний фільм про навчальний заклад, про значення та особливості низки професій. Екскурсія  розпочалася з огляду  кабінетів та виробничих майстерень закладу, а продовжилася у навчальному відділенні поштового зв’язку, де учнів чекав майстер-клас від майстра виробничого навчання та учениць, майбутніх операторів поштового зв’язку. Восьмикласники дізналися історію розвитку поштового зв’язку, познайомилися з послугами, що надає Укрпошта.

Висловлюємо  вдячність колективам цих чудових професійно-технічних закладів освіти. Впевнені, що такі екскурсії сприятимуть підготовці підростаючого покоління до свідомого вибору професії.

Переглядів: 29 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1