Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 16:12

Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Там, де панує натхнення та створюється краса

При проведенні профорієнтаційної роботи у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" особлива увага звертається  на те, що конкурентоспроможність на ринку праці залежить від кваліфікації і компетенції працівників, рівня володіння ефективними і прогресивними технологіями виконання робіт, сучасними матеріалами та раціональним використанням інструменту, обладнання, приладів. На підтвердження цього для ліцеїстів організують  зустрічі з фахівцями, проводять екскурсії до  закладів професійно-технічної освіти.

Так,  учні 7 та 10 класу  побували у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну. Після огляду  матеріально-технічної бази та переліку професій, за якими ведеться підготовка, ліцеїстам розповіли про професії  перукаря-модельєра та  флориста: ознайомили з історією, з характером роботи та вимогами, що ставляться до працівників, звернули увагу на потреби ринку праці та перспективи професійного зростання.

А далі було найцікавіше, що викликало у ліцеїстів неабияку зацікавленість. Семикласників запросили на майстер-клас перукарі, після чого всі бажаючі пішли додому з красивими та елегантними зачісками.

Десятикласники взяли участь у створенні букетів із цукерок та святкових браслетів із квітів. Цьому їх навчала майстер виробничого навчання та допомагали учні  професійного училища.

Екскурсії пройшли в атмосфері щирого приємного спілкування, доброзичливого ставлення та бажання поділитися вмінням створювати красу і дарувати радість людям. То ж зичимо колективу Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну подальших творчих здобутків, розвитку і процвітання!

Переглядів: 60 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1