Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 16:50

Головна » 2018 » Жовтень » 30 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Всі професії важливі

Минулого тижня Професійно-морський ліцей гостинно відкрив двері для учнів Херсонської загальноосвітньої школи №57 і Херсонського ліцею журналістики та правознавства, щоб допомогти старшокласникам визначитися з вибором життєвого шляху. Учні знайомились з навчальним закладом і побували на майстер-класі з професії «Кухар. Пекар». Вони почули розповіді про те, якими вміннями та навичками, притаманними справжнім кухарям і пекарям, є можливість оволодіти, навчаючись в ліцеї. Побачили, як відбувається процес виготовлення хлібобулочних виробів, зокрема здоби, і навіть спробували формувати булки різної форми. І, звісно, відчули гарний смак новоспечених булочок!

Майстри виробничого навчання подбали і про те, щоб зацікавити школярів необхідністю отримання робітничої професії. Старшокласники ознайомились з правилами вступу до навчального закладу,побачили майстер-класи «Сервірування столу», «Вироби з дріжджового тіста», «Одягання рятувальних жилетів та костюмів», «В’язання морських вузлів», переглянули відеофільми «Шлюпочна тривога», «Рятування людини у закритому приміщенні» і «Перша медична допомога».

По завершенні заходів майстри виробничого навчання відповіли на всі запитання учнів щодо навчання в Професійно-морському ліцеї.

Джерело: https://www.gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6304:vsi-profesii-vazhlyvi&catid=13&Itemid=586

Переглядів: 43 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1