Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 27.04.2017, 00:21

Головна » 2016 » Листопад » 23 » Профорієнтаційна робота в ліцеї
Профорієнтаційна робота в ліцеї

Знайомство з ХДУ

У Херсонському  навчально-виховному  комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради систематично здійснюється цілеспрямована профорієнтаційна робота. Ліцеїсти відвідують підприємства та установи, де знайомляться з особливостями роботи фахівців різних спеціальностей, зустрічаються з представниками робітничих професій, відвідують  Херсонський  міський  центр зайнятості, вищі навчальні заклади Херсона I-ІV рівнів акредитації.

22 листопада 2016 року одинадцятикласники  побували в Херсонському державному університеті на Дні відкритих дверей в оновленому форматі.

Особливу зацікавленість викликала у ліцеїстів презентація спеціальностей вишу у холі головного корпусу. Корисною та цікавою була зустріч з ректором університету Василем Миколайовичем Стратоновим. І на закінчення зустрічі на потенційних абітурієнтів чекала насичена концертна програма.

Переглядів: 69 | Додав: KOP | Рейтинг: 5.0/2