Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:29

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2017 » Жовтень » 5 » Профорієнтаційна робота в ліцеї
17:31
Профорієнтаційна робота в ліцеї

Знайомство з професіями юриста  та правоохоронця

   У Херсонському  навчально-виховному  комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради систематично здійснюється цілеспрямована профорієнтаційна робота. Ліцеїсти відвідують підприємства та установи, де знайомляться з особливостями роботи фахівців різних спеціальностей, зустрічаються з представниками робітничих професій, відвідують  Херсонський  міський  центр зайнятості, вищі навчальні заклади Херсона I-ІV рівнів акредитації.

 Згідно з планом профорієнтаційної роботи 05 жовтня 2017 року десятикласники  відвідали  Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ, з яким ліцей уклав угоду про співпрацю.

   Науково-педагогічний склад факультету ознайомив ліцеїстів з правилами вступу та умовами навчання у вищому навчальному закладі. Під час проведення зустрічі школярі мали можливість отримати відповіді на запитання щодо специфічних особливостей різних напрямів та форм навчання, які здійснюються навчальним закладом, про правила вступу. Дізналися  учні також про вимоги, що ставляться до спеціалістів, яких готує університет, про сфери працевлаштування випускників…

   Надзвичайно цікавою та змістовною була екскурсія по навчальному закладу. Гості мали можливість оглянути матеріально-технічну базу Херсонського факультету, побачити умови проживання та навчання курсантів і студентів факультету, місця відпочинку та заняття спортом. А відвідування тиру дало унікальну можливість учням потримати в руках справжню бойову зброю та здійснити вистріли з пістолета по мішенях.

   Ліцеїсти виявили неабиякий інтерес до можливості  отримати цікаву, благородну і вкрай затребувану в країні спеціальність, стати всебічно розвиненою і гармонійною особою, справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права і свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

      Колектив ліцею щиро дякує керівництву факультету за  чітко організовану зустріч, яка розширила знання учнів про світ професій, теплий прийом і приємне спілкування.

 

Переглядів: 132 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz