Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 07:50

Головна » 2018 » Березень » 24 » Профорієнтаційна робота в ліцеї
Профорієнтаційна робота в ліцеї

Старшокласники вчаться  правильно обирати майбутню професію

Колектив Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня  -  ліцей журналістики, економіки та правознавства» добре розуміє, що фундаментом майбутнього успіху молоді  є правильне їх професійне інформування. Тому питанням профорієнтаційної роботи завжди приділяється належна увага.     Наприкінці березня учні 9 та 10 класів побували у Херсонському міському центрі зайнятості. Спеціалісти з профорієнтації  організували для ліцеїстів справжню подорож у світ професій.

Учасників заходу ознайомили з роботою центру зайнятості, його структурою, послугами, які надають спеціалісти центру шукачам роботи. Потім  учні отримали змістовну інформацію про професії, що користуються попитом на ринку праці міста.

Значна увага  була приділена оцінці учнями власних  можливостей для правильного  вибору професії,  адже сучасний ринок праці, де впроваджуються інноваційні технології, оновлюються процеси виробництва, потребує справжніх професіоналів. Зробивши перший крок до самопізнання та обрання сфери майбутньої професійної діяльності,  людина проявляє та розкриває свої особисті якості, здібності, таланти. Будь-який фах потребує, щоб особистість мала  професійно важливі риси. А для того, щоб правильно обрати професію, необхідно передусім пізнати себе.

Школярі  виявили бажання  пройти профдіагностичне тестування, що визначає професійні здібності кожного. Після тестування  ознайомилися з описами професій, вимогами до них та навчальними закладами, де можна здобути таку професію.

Ліцеїсти зацікавлено сприймали інформацію, задавали багато питань, які вже сьогодні їх хвилюють, отримали багато позитивних емоцій від  спілкування зі справжніми фахівцями своєї справи, якими є профконсультанти центру зайнятості. А ще отримали певну мотивацію жити і працювати на Херсонщині, адже недарма народна мудрість стверджує: «Де народився, там і згодився».

Переглядів: 81 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0