Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.05.2018, 01:48

Головна » 2018 » Квітень » 23 » Профорієнтаційна робота в ліцеї
Профорієнтаційна робота в ліцеї

Ліцеїсти вивчають ринок освітніх послуг

Старшокласники Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства"  продовжують вивчати ринок праці в Україні, області та місті, а також знайомляться з ринком освітніх послуг. Весна — пора  Днів відкритих дверей, тож користуючись нагодою ліцеїсти активно відвідують заходи, що їх організують вищі навчальні заклади різних рівнів акредитації.

19 квітня 2018 року привітно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів Херсонський державний аграрний університет. Представники кожного факультету довели, що навчатися у цьому  університеті цікаво, пізнавально та престижно! Особливу зацікавленість у школярів викликала нова спеціальність «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», яка відкрита на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою. Школярі ознайомились з новими лабораторіями, відвідали спеціальні кафедри ХДАУ, зустрілися з викладачами і студентами, оглянули спортивний комплекс, взяли  участь у майстр-класах факультету підготовки офіцерів запасу та одержали велике задоволення від концерту в актовій залі університету.

20 квітня одинадцятикласники ліцею знайомилися з діяльністю Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету. Викладачі технікуму розповіли про багаторічну історію навчального закладу, спеціальності, за якими йде підготовка фахівців та  про їх роль у розвитку різноманітних  галузей економіки, провели  оглядову екскурсію кабінетами технікуму.  Ліцеїсти цікавилися сферами працевлаштування випускників та  можливістю продовження навчання в університеті. А оскільки зустріч відбувалася напередодні Дня довкілля та  Міжнародного дня Землі, то були порушенні і питання відповідальності кожного з нас за збереження екології рідного краю та Планети в цілому.

21 квітня десятикласників запросили до Міжнародного університету бізнесу і права. Перед ними виступив ректор університету Ненько Сергій Сергійович, який  відзначив, які можливості отримує кожен студент МУБіП для навчання, саморозвитку і досягнення поставленої мети. Із захопленням учні спілкувалися з викладачем менеджменту із США    Томасом Лауглін на тему  лідерства та його основних стратегій. А ще учні вкотре переконалися у необхідності  серйозного підходу до вивчення іноземних мов.

Завітав у гості до ліцеїстів і Колібабчук Михайло Олексійович, український громадський діяч, президент Українсько-словацького центру партнерства, президент ГО «Чорноморська бізнес-ліга», голова правління Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД. Мова йшла про економічне співробітництво між Україною та Республікою Словаччина, про  відкриття нових можливостей не тільки у партнерстві двох країн, а й у перспективах навчання і розвитку для молоді.

Впевнені, що такі екскурсії, такі зустрічі  надзвичайно необхідні молоді, яка прагне обрати професію і за покликанням душі, і таку, що приносила б стабільний  достойний заробіток. Щиро дякуємо керівництву вищих навчальних закладів, які не тільки привітно зустріли учнів, але й високопрофесійно провели такі важливі та корисні заняття.

Переглядів: 61 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0